İran: Terörü Destekleyen ve İtiraf Eden Rejim

Bu videoları dikkatle izleyin lütfen! İran Devrim Muhafızlarından Hasan Rahimpur azgadi (Hassan Rahimpour Azghadi) tehdit ağzıyla konuşarak dünyanın değişik bölgelerinde, Kuzey Afrika`da, Doğu Asya`da, Avrupa`nın kalbinde, Afrika`nın Güney ve Orta Asya`da sabotajcı adamlarının hazır bulundukalrı ve terör saldırılarına hazır olduklarını itiraf etmektedir.
Adam diyorki: “…dünyanın her yerinde güçlerimiz var, Avrupa`nın kalbinde, Afrika`nın kuzeyinde ve Güneyinde, Asya`nın doğusunda, Orta Asya`da v.b yerlerde. Bunların hepisi hazır durumda, artık çoktan biz İran devrimini ihraç ettik…kimseden korkmadan gerekeni yapmalıyız…” diyor. İran molla regiminin saldırıları ve adamları Türkiye ve Azerbaycan`da engellensede ve bazı terörist grupları Ankara ve Bakü devleti tarafından yakalansa da dünyanın bazı yerlerinde mollalar saldırılarını gerçekleştirmişlerdir…
Terör kokan Hasan Rahimpur azgadi`nin açıklamaları ve dünyayı tehdit eden molla regiminin terör saldırıları, patlamalar ve yakalanan İran`lı teröristlerden bazı video görüntüleri:
Aran ERDEBİLLİ
29 Mayıs 2013

—–

12 Mart 2014
—–
.
.
.

Reklamlar